Kovovýroba - Zbyněk Pokorný

Býčina 15, 294 02 Kněžmost, tel./fax: 326 784 672, e-mail: kovovyroba@mladoboleslavsko.com


Kovovýroba - Zbyněk Pokorný
Novinky

Naše výrobky jsou charakteristické dlouhou životností a vysokou odolností.

Svou práci děláme poctivě, svědomitě a precizně.

Máme zajímavé reference, které sahají od ryze praktických prvků, jako jsou ploty, brány a mříže, až po okrasná kování, zábradlí a historické prodejní stánky.

Funkční, praktické
i dekorativní
kovové prvky

Stavíte-li rodinný dům, nechte si u nás navrhnout a zhotovit kvalitní, stylové a praktické kovové prvky. Pošlete nám nezávaznou poptávku na zakázkovou kovovýrobu, ať už se zajímáte o ploty, mříže, zábradlí, schodiště, kování či jiné výrobky. Pošleme vám cenovou nabídku a domluvíme se na dalším postupu. Firma Kovovýroba – Zbyněk Pokorný z Kněžmostu pracuje kvalitně a profesionálně. Máte-li zájem o zakázkovou kovovýrobu, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám odpovíme na vaše otázky.

Zakázková kovovýroba pro rodinné domy

Hodláte stavět či rekonstruovat rodinný dům? Vyrobíme vám schodiště, mříže, ploty, brány, zábradlí a další kovové prvky, které dlouho vydrží a snadno se udržují. Vyhněte se prefabrikátům, které vyžadují řadu kompromisů a nedovolují vám dosáhnout vysněného vzhledu a požadované funkčnosti. Zakázková kovovýroba dokonale uspokojí vaše potřeby a navíc vám pomůže snížit celkové náklady.

Výhoda kovových plotů a brán

Kovové výrobky vynikají pevnou konstrukcí a dlouhou životností. Ve srovnání s dřevem vyžadují mnohem menší údržbu a nepodléhají tak snadno povětrnostním vlivům. Zároveň lze snadno zkombinovat ozdobné a bezpečnostní prvky, díky kterým bude váš pozemek těžko přístupný nezvaným hostům. Kovové brány dodáme i s pojezdem a elektrickým pohonem. Kontaktujte kovovýrobu Zbyněk Pokorný.

Ozdobná kovovýroba – detail tvoří celek

Tvárnost kovů umožňuje, šikovným zámečníkům, vykouzlit ze studené oceli stylové doplňky a součásti vašeho rodinného domu. Zábradlí, mříže atp. pak neplní pouze praktické funkce, ale také skvěle vypadají. Vhodnou kombinací s ostatními prvky stavby lze dosáhnout originálního vzhledu, který se často setkává s obdivem hostů našich klientů. Zakázková kovovýroba vám poskytne volnou ruku při tvorbě vašeho domova. Obraťte se na profesionály a získejte další informace.

Ceny se bát nemusíte

Vysoká cena je často spojována právě se zakázkovou výrobou. Kovovýroba Zbyňka Pokorného vás přesvědčí o opaku. Zjistěte si nejdříve skutečnou cenu zakázkové kovovýroby a nedejte na obecně zažité domněnky. Nechte si udělat nezávazný rozpočet pro váš projekt. Nic vás to nebude stát a získáte objektivní přehled. Kontaktujte nás ještě dnes.

Zbyněk Pokorný – kvalitní kovovýroba na Mladoboleslavsku

Tuny oceli zpracované ke spokojenosti zákazníků – to je vizitka kovovýroby Zbyňka Pokorného. Obraťte se i vy na spolehlivého řemeslníka, pro kterého není žádné přání nesplnitelné – pokud je k jeho uspokojení zapotřebí kovu. Kontaktujte jednoduše a ihned. Ztratit nemůžete nic, získat mnoho.

Kovovýroba pro RD – Mladá Boleslav, Jičín, Nymburk, Brandýs a okolí

Dlouhodobě se specializujeme na kovovýrobu pro rodinné domy. Na zakázku vyrábíme vše kovové, co rodinný dům a jeho okolí potřebuje. Kovovýroba – Zbyněk Pokorný sídlí v obci Kněžmost blízko Mladé Boleslavi. Právě zde, v okruhu Mladá Boleslav – Jičín – Nymburk – Brandýs nad Labem, realizujeme většinu zakázek. Naše zakázková kovovýroba je také pro klienty z Prahy i celé České republiky. Ať už máte zájem o klasické kovové výrobky nebo o ozdobnou kovovýrobu, kontaktujte nás. 

Kontakt a reference

Kovovýroba má v oblasti kolem Mladé Boleslavi dlouholetou tradici, na kterou firma Kovovýroba – Zbyněk Pokorný úspěšně navázala. Jste-li z oblasti Mladá Boleslav – Jičín – Nymburk – Brandýs nad Labem, přijeďte k nám nejlépe osobně. Můžete nás ale samozřejmě kontaktovat telefonicky či emailem. Pro lepší představu o naší práci a našich výrobcích nahlédněte do sekce Reference. Najdete tam přehlednou fotogalerii zakázek, které jsme v posledních letech realizovali. Těšíme se na spolupráci.

Kontakt

Kovovýroba - Zbyněk Pokorný
Býčina 15, 294 02 Kněžmost

Tel./Fax: 326 784 672
Mobil: +420 606 350 353

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies